Kilka słów o nas...

Mateusz

Kasia

Aparat towarzyszy mi przez większość mojego życia. W zdjęciach staram się przemycać bardzo dużo emocji, a kompozycja kadru zawsze musi być idealna :) Oprócz fotografii jaram się filmem :) Jak na "typowego" faceta przystało jestem ekspertem od technologii i elektroniki, dlatego w tym temacie jesteśmy ciągle na bieżąco :)

Prywatnie jestem szczęśliwym mężem i świeżo upieczonym, dumnym Tatą, niestraszne mi są niemowlaki na sesji :)

Lubię wyzwania, a wielozadaniowość mnie motywuje. Lubię ciągle uczyć się nowych rzeczy, dzięki temu nie stoję w miejscu.

Uwielbiam prostotę i naturalność, naturę, detale i zachody słońca. Kiedy patrzę, widzę...  Z aparatem praktycznie się nie rozstaje - jest przedłużeniem mojej ręki. W fotografii najważniejsze są dla mnie prawdziwe emocje. 

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą dwóch cudownych dziewuszek oraz właścicielką wspaniałej suni rasy Cane Corso. To one na codzień stanowią mój główny obiekt zainteresowania ;) Obok fotografii, moją pasją jest jazda konna. Na pewno nie raz w moich pracach będziecie mogli się o tym przekonać :) 

W życiu cenię sobie czas, dlatego nie lubię go marnować! Moje motto życiowe: zrobione jest lepsze od doskonałego. Jednocześnie pamiętając, że najgorsze w życiu jest bylejactwo :)

Zapraszamy do polubienia nas na mediach społecznościowych.